Makijaż francuski

 

Trener

 

Marzena Tarasiewicz

Założycielka Makeupowni, Vice Mistrzyni Polski Makijażu Artystycznego i Stylizacji, finalistka Mistrzostw Europy w Pradze. Wizażystka, trener wizażu i stylistka osobista. Pasjonatka swojej pracy, uzależniona od kolorowego świata kosmetyków, tworzenia i upiększania rzeczywistości. Ma za sobą setki przepracowanych godzin na planach zdjęciowych zarówno przy reklamach, sesjach wizerunkowych jak i przy sesjach beauty oraz sesjach prywatnych. Prowadzi szkolenia min. z zakresu doradztwa wizerunkowego dla firm, osób prywatnych, szkoleń z zakresu wizażu oraz warsztatów podnoszących kwalifikacje zawodowe.

dzoana

Od początku istnienia  Makeupownią, stale z nią współpracuje gdzie wykonuje makijaże ślubne, wieczorowe, okazjonalne, a także prowadzi kursy makijażu oraz szkolenia z zakresu makijażu fashion.

W 2009 r. ukończyła Szkołę Wizażu i Stylizacji Beauty Art. w Gdańsku. Szkoła usystematyzowała posiadana wiedzę oraz utwierdziła Ją w przekonaniu, ze wizaż to Jej droga zawodowa, pasja i sposób na życie. Ukończyłam również Kurs Makijażu Artystycznego prowadzony przez Adriannę Wysocką.

Kilkuletnia praktyka, szkolenia, kursy – pozwalają Jej sprawnie i pewną ręką trzymać pędzle. Na bieżąco jest z trendami związanymi z wizażem i modą. Joanna, może się również pochwalić współpracą przy realizacji programów telewizyjnych, wykonywaniem makijaży i stylizacji do teledysków (Enej, Basia Raduszkiewicz), pracę przy wielu sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody.

 

 

Dla kogo

Dla wszystkich Pań, które chcą zgłębić tajniki pięknego, niezwykle zmysłowego makijażu francuskiego, a także poznać triki profesjonalisty.

 

Program

Część I.WYKŁAD 

Ten piękny i stylowy makijaż charakteryzuje się dwoma istotnymi elementami. Perfekcyjna czarna kreska na powiece, oraz intensywne czerwone usta to cechy charakterystyczne tego rodzaju makijażu. Bardzo ważne jest aby cera była idealnie wyrównana. Ostra, graficzna kreska powinna być dość długa . Jej zadaniem jest podkreślenie linii rzęs, ich optyczne zagęszczenie.
Francuski makijaż ust oraz dobrze wyprofilowana kreska pasują absolutnie każdemu.

Część II.
POKAZ MAKIJAŻU
Pokaz makijażu na modelce z omówieniem poszczególnych etapów/kroków makijażu.

1. Aplikacja podkładu/korektora/pudru
2. Makijaż oka – czyli idealna kreska
3. Modelarz twarzy z wykorzystaniem bronzera
4. Dobór odpowiedniego koloru różu i nałożenia w zależności od kształtu twarzy
5. Makijaż ust

Część III. Prezentacja oraz pokaz najciekawszych kosmetyków do makijażu.

Część VI.Samodzielne wykonanie makijażu pod okiem instruktora wg zasad poznanych na warsztatach.

Ewentualna korekta wykonanego makijażu.

 

Szczegóły sesji zdjęciowej

Warsztaty kończy, mini sesja zdjęciową, a wszystko po to by zatrzymać Wasze piękno na dłużej.To doskonała pamiątka spotkania. Każda z uczestniczek otrzymuje 2 zdjęcia z naszych warsztatów

 

Zapewniamy

  • kameralne, max 8-osobowe grupy,
  • miłą atmosferę,
  • bogate i interesujące merytorycznie spotkanie.

Każda z uczestniczek otrzymuje

  • face chart z określeniem kształtu twarzy, oczu i ust zawierający wskazówki jak je korygować,
  • spis kosmetyków użytych do nauki włącznie z nazwami firm i numerami,
  • 2 zdjęcia z profesjonalnej sesji fotograficznej.

Informacje dodatkowe

Studio wyposażone jest w bogatą ofertę kosmetyków, kursanci pracują na kosmetykach renomowanych firm takich jak Kryolan, Mac, Glazel, Revlon, Max Factor.

 

MIEJSCE:  Makeupownia/ Pracownia Wizerunku
TERMIN:
GODZINY :  16.30-21.30
CENA: 269 pln
ZAPISY: STUDIO@MAKEUPOWNIA.EU
TEL. 535 182 202