Witam Państwa serdecznie. Nazywam się Aneta Tarkowian i jestem magistrem kosmetologii. Wybierając ten kierunek studiów kierowałam się problemami z własną cerą i chęcią pomagania innym z podobnymi problemami. W szkole kosmetycznej zdobyłam dużą wiedzę, którą potem mogłam w pełni wykorzystać pracując z klientami. Od 2007 roku pracuję jako kosmetolog, a od czerwca 2012 roku prowadzę własny Salon Kosmetyczny. Kosmetyka jest dla mnie nie tylko pracą ale także pasją którą pragnę rozwijać. Odwiedzając targi i pokazy kosmetyczne, korzystając z kursów i szkoleń zdobywam nową wiedzę i umiejętności aby moje klientki mogły korzystać z usług na wysokim poziomie. W moim salonie skorzystają Państwo z zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych na twarz, szyję, dekolt i plecy. W ofercie posiadam również zabiegi na dłonie, stopy i ciało, a także zabiegi upiększające jak przedłużanie i zagęszczanie rzęs czy paznokcie żelowe.

Przygodę z paznokciami żelowymi zaczęłam już na studiach. W 2006 roku ukończyłam szkolenie przedłużania paznokci metodą akrylową, żelową i fiberglass. Dzięki klientkom przekonałam się, że metoda żelowa jest najbardziej wdzięczna dla Nich i dla Mnie. Od tamtej pory główną metodą wykonywania paznokci jest metoda żelowa, jednak zdobienia i niektóre elementy wykonuję także metodą akrylową.

W 2005 roku ukończyłam kurs masażu klasycznego. Nauczyłam się technik masażu oraz indywidualnego podejścia do klienta. Umiejętności te wykorzystuję podczas każdego wykonywanego zabiegu kosmetycznego.

W 2009 roku ukończyłam szkolenia z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp firmy Gehwol w Poznaniu i Białymstoku. Jako podolog wykonuję pedicure klasyczny i leczniczy. Zajmuję się leczeniem wrastających paznokci i innych defektów płytki paznokciowej włącznie z rekonstrukcją paznokcia. Specjalizuję się także w usuwaniu modzeli i nagniotek z powierzchni stóp, leczeniem pękających pięt oraz wszelkich innych defektów skóry stóp. Wszelkie problemy klientów staram się wyleczyć aby mógł czuć się komfortowo.

W tym samym roku ukończyłam także szkolenie z Permanentnego Przedłużania Rzęs w Centrum Przedłużania Rzęs we Wrocławiu. Tam nauczyłam się jak prawidłowo wykonywać zabieg, aby rzęski wyglądały naturalnie i kształt rzęs był dostosowany do typu oka. Ważna jest również technika nakładania rzęs aby trzymały się bardzo długo, nawet do 8-10 tygodni. Przedłużam i zagęszczam rzęsy metodą 1:1, 2:1, 3:1. Nawet rzadkie i jasne naturalne rzęsy mogą być długie, gęste i przy tym bardzo naturalne. Od 2012 roku jestem również instruktorem przedłużania rzęs. Swoje umiejętności i doświadczenie pragnę przekazywać dalej.

Od 3 lat zajmuję się także przekłuwaniem ciała. W ofercie posiadam przekłucia uszu, ale także piercing – nietypowe przekłucia, takie jak nos, brew, warga lub pępek. Jednak jeśli jest taka potrzeba jestem w stanie wykonać każde nietypowe przekłucie. Po wykonanym zabiegu klient może liczyć na wszelkie instrukcje związane z pielęgnacją i prawidłowym procesem gojenia przekłutego miejsca.


Agnieszka Bancewicz