Opisy zabiegów

Peeling ultradźwiękowy

img_9669Peeling ultradźwiękowy to bezbolesna forma głębokiego oczyszczania skóry przy pomocy ultradźwiękowej kawitacji, gwarantująca poprawę kondycji skóry, ujędrnienie i odmłodzenie oraz oczyszczenie porów poprzez eliminację powierzchniowej warstwy zniszczonego naskórka. Peeling ultradźwiękowy jest szczególnie polecany do cery tłustej i trądzikowej. Zabieg jest mało inwazyjny, dlatego z powodzeniem może być wykonywany przy wszystkich typach cery, również na skórze wrażliwej, naczynkowej i alergicznej.

Kwasy owocowe

Kwasy owocowe (peeling chemiczny)Przeznaczone dla cer problematycznych, trądzikowych, regulują poziom wydzielania sebum. Poprawiają stan skóry i jej koloryt, zwężają pory, wygładzają i zmniejszają blizny, przebarwienia. Stosowane są również do celu odmładzania skóry. Dają wspaniałe efekty przy skórze zmęczonej dają efekt miękkości, jędrności, wygładzania. Bezbolesna i bezpieczna metoda. Udowodniono, że kwasy AHA powodują zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny w skórze, a co za tym idzie, wygładzenie zmarszczek i poprawę elastyczności skóry. Działanie kwasów owocowych polega na złuszczaniu martwych, zrogowaciałych komórek. Efektem takiej kuracji jest naturalny peeling, który daje efekt oczyszczonej, rozjaśnionej i świeżej skóry. Usuniecie przebarwień skóry, powstających często przy przedawkowaniu kąpieli słonecznych lub przy stosowaniu antykoncepcji. Zabieg jest wszechstronny, działający skutecznie w przypadku skóry suchej i tłustej, młodej i dojrzałej, pomocny dla kobiet i mężczyzn, który może być stosowany na twarzy, szyi, rękach jak i innych miejscach wymagających takiego zabiegu. Peeling kwasami owocowymi jest doskonałym sposobem na tłustą problematyczną cerę bowiem skutecznie normalizują ilość produkowanego sebum, mają lecznicze działanie rożnych form trądziku, odtykają pory, przeciwdziałają powstawaniu zaskórniaków. Drobne blizny potrądzikowe zmniejszają się, a głębokie wygładzają. Cerze suchej przywracają wilgotność wysuszonemu, zwiotczałemu naskórkowi, zmniejsza się nadmierne rogowacenie naskórka. Przy cerze dojrzałej znacznie spłycają zmarszczki , poprawiają elastyczność i napięcie skóry. Kwasy te rozjaśniają i wzmacniają skórę, która staje się bardziej miękka, gładsza i delikatniejsza.

Mezoterapia

img_9691Mezoterapia igłowa to cykliczne, śródskórne lub podskórne podawanie skutecznych dawek środka farmakologicznego na określonej powierzchni skóry, objętej danym problemem estetycznym.

Mezoterapię stosuje się profilaktycznie w celu zmniejszenia objawów starzenia się skóry tj. zmarszczki, zwiotczenia i ścieńczenie skóry. Zaleca się łączenie tego zabiegu z innymi zabiegami estetycznymi i kosmetycznymi. Odpowiednio dobrane substancje, czy też gotowe koktajle stosowane są do zabiegów mezoterapii skóry w okolicach oczu, twarzy, szyi i dekoltu. Substancje czynne, które rewitalizują i regenerują to: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna, DMAE, kompleksy witaminowe. Wszystkie te związki stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny, ogólnie poprawiają wygląd skóry. Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie młodziej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. Zdecydowanie widoczna jest także poprawa napięcia, jędrności skóry.

Koszt zabiegu od 180 zł

Twarz 3-6 zabiegów co 10-14 dni

Ciało 3-8 co 7-10 dni

Głowa 4-8 zabiegów co 8 dni

Mezoterapia bezigłowa to bezinwazyjna metoda odmładzania skóry. Przy tradycyjnej aplikacji kosmetyków zawarte w nich substancje aktywne nie przenikają do głębokich warstw skóry, ponieważ uniemożliwia to wierzchnia warstwa rogowa.

Mezoterapia bezigłowa jest nowoczesną metodą, w której transport substancji czynnych w głąb skóry właściwej umożliwiają:

> pole elektryczne wykorzystujące zjawisko elektroporacji,
> fale ultradźwiękowe

tym samym pozwalając substancjom aktywnym przeniknąć do najgłębszych warstw skóry. Celem zabiegu jest pobudzenie tkanki skórnej do wytwarzania kolagenu i elastyny.

Impulsy elektryczne i ultradźwiękowe docierają nie tylko do położonych głęboko warstw skóry, lecz także, poprzez błonę komórkową do wnętrza komórek. Jest to proces całkowicie bezpieczny – nie powoduje zniszczenia błony komórkowej, pozwalając jednocześnie na wprowadzenie do komórek skóry aktywnych substancji odżywczych. Komórki zostają również dodatkowo pobudzone do aktywności, objawiającej się w lepszym wchłanianiu dostarczonych im w postaci roztworu składników. Najważniejszym efektem zabiegu mezoterapii bezigłowej jest więc otwarcie nowych dróg wnikania substancji aktywnych do komórek skóry bez naruszania ich fizycznej struktury. Wprowadzone w jego trakcie substancje działają jeszcze do 48 godzin po zabiegu

Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem bezbolesnym, w trakcie jego wykonywania pojawić się może jedynie lekkie uczucie mrowienia. Po zabiegu można od razu wrócić do normalnego trybu życia. Zabieg można wykonywać również w okolicach oczu.

Laser IPL

Laser IPL jest innowacyjnym rozwiązaniem wykorzystującym intensywne światło pulsacyjne w zabiegach dermatochirurgicznych. Urządzenie tego typu – w przeciwieństwie do tradycyjnych laserów – emituje wiązkę rozproszonych promieni świetlnych, o zróżnicowanej długości. W takiej postaci promienie mogą docierać do warstw skóry o różnej głębokości i działać wielokierunkowo, tym samym usuwając wiele zmian jednocześnie. Światło IPL (silne światło o odpowiedniej długości fali) przenika przez skórę nie uszkadzając jej. Energia światła jest absorbowana przez melaninę (w przypadku przebarwień) lub hemoglobinę (w przypadku zmian naczyniowych). Dzięki temu skóra jest pobudzona i rozpoczyna swój własny proces leczenia. Po zabiegach włókna kolagenowe ulegają znacznemu skróceniu i przebudowaniu, dzięki czemu skóra staje się jędrna, elastyczna, pozbawiona małych zmarszczek oraz powiększonych porów. Kompleksowo zlikwidowane są wszelkie objawy starzenia się skóry: zmiany naczyniowe (rozszerzone naczynka, „pajączki”, rumieńce, trądzik różowaty, zaczerwienienia), zmiany pigmentowe (przebarwienia, piegi, plamy po słoneczne i starcze) oraz zmarszczki. Ponieważ zabiegi wykonywane za pomocą IPL są bezinwazyjne (nie dochodzi do użycia skalpela i naruszenia ciągłości tkanek), mogą się im poddawać osoby w każdym wieku.

Likwidacja rumienia 4-8 zabiegów co 2-3 tygodnie

Fotoodmładzanie 5 zabiegów co 3-4 tygodnie

Likwidacja przebarwień 5 zabiegów co 3-4 tygodnie

Trądzik od 4 zabiegów co 7-10 dni

Fotodepilacja 8-10 zabiegów co 4-5 tygodni

Laser IPL- usuwanie owłosienie – obecnie bardzo popularną metodą na pozbycie się niechcianego owłosienia. Metoda ta polega na uszkodzeniu macierzy włosa. Cebulka zostaje usunięta ponieważ energia IPL poprzez barwnik we włosie zamieniana jest w energię cieplną i jako ciepło trafia do macierzy włosa. Macierz włosa to białko które pod wpływem ciepła ulega koagulacji czyli ścięciu. W ten sposób dochodzi do zniszczenia cebulki włosa, co w konsekwencji uniemożliwia odrośnięcie włosa. Należy jednak dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu i tylko te włosy reagują na światło IPL , pozostałe włosy są w fazie „uśpienia” . Faza ta ma różne okresy trwania (od 3 do 8 tygodni) – po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu nowego włosa. Z tego względu zabiegi muszą być powtarzane kilka razy, aby usunąć większość z nich. U zdecydowanej większości klientów po około 5 zabiegach zabiegach następuje bardzo znacząca redukcja owłosienia (ok. 80% klientów potrzebuje między 8 a 10 zabiegów- zależnie od części ciała, rodzaju włosa, predyspozycji genetycznych, wieku itp.). Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte ok. 30% włosów, po serii zabiegów ok. 80%-90% (przy ciemnych włosach). Włosy które pozostają po serii zabiegów są to włosy jaśniejsze, delikatniejsze i cieńsze. Zabiegi wykonujemy raz w miesiącu.

Makijaż permanentny

img_9709Makijaż permanentny jest zabiegiem należącym do kosmetyki estetycznej. Celem makijażu permanentnego jest podkreślenie naturalnej urody bądź skorygowanie jej mankamentów. Jest to zabieg upiększający twarz, ułatwiający, bądź zastępujący całkowicie codzienny make up. Dzięki nowoczesnym technikom implantacji zabieg makijażu permanentnego jest praktycznie bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Przy użyciu jednorazowych igieł implantuje się w naskórku hipoalergiczne i nietoksyczne barwniki. Tak wykonany makijaż permanentny utrzymuje się w skórze od 3 do 5 lat, dlatego ważnym elementem jest dobór odpowiednich kolorów barwników harmonizujących z uroda klientki.

Masaże

Dermomasaż to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciąganiem skóry i rolowaniem ruchomymi rolkami. Dermomasaż jest masażem łącznotkankowym nazywany też cellulogią lub lipomasażem. działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową. W wyniku zabiegu następuje likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz zmniejszenie obwodów ciała. Blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Następuje zmniejszenie obrzęków w efekcie stymulacji mikrokrążenia. Zabieg jest nieinwazyjny, wspomaga naturalne procesy biochemiczne zachodzące w organizmie. W wyniku zabiegu uzyskujemy: modelowanie ciała – redukcja tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu, ujędrnienie ciała, wspomaganie drenażu limfatycznego, poprawa ukrwienia i odżywienia skóry, zwiększenie elastyczności skóry, pobudzenie lipolizy, synteza kolagenu, niwelacje rozstępów, zmniejszenie blizn.

Koszt zabiegu 80-120 zł

Seria zabiegów 6-10

w serii 6 i 11 zabieg 50% taniej

Masaż klasyczny-masaż klasyczny od lat służy ludzkości do walki z napięciem. Jest to zabieg poprawiający ukrwienie okolicy masowanej co doskonale wpływa na rozluźnienie i poprawę elastyczności mięśni oraz odżywienie skóry. Likwiduje powstałe w wyniku przeciążenia organizmu bóle mięśni. Najczęściej wykorzystywane techniki w masażu klasycznym to głaskanie, rolowanie, rozcieranie, ugniatanie, wibracje. Regularne korzystanie z dobrodziejstw masażu poprawia samopoczucie, rozluźnia, przywraca równowagę ciała.

 

Masaż relaksacyjny- masaż całego ciała bazujący na technikach masażu klasycznego, którego zadaniem jest maksymalne rozluźnienie napiętych mięśni, rozładowanie skumulowanych napięć wynikających ze stresu dnia codziennego, czyli w efekcie relaks i odprężenie organizmu.

Masaż gorącą czekoladą– czekolada obfituje w żelazo, magnez, cynk, wapń oraz teobrominę i kofeinę. Substancje te pobudzają krążenie krwi w skórze, wiążą w niej wodę i wygładzają cerę, poprawiając jej wygląd. Pachnący słodyczą i gorącą czekoladą masaż w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój, odpręża i nastawia pozytywnie do życia. Dzieje się tak, gdyż czekolada wyzwala produkcję endorfin – hormonów szczęścia. Użyte w kosmetykach prawdziwe kakao doskonale pielęgnuje i wzmacnia skórę, a także opóźnia procesy jej starzenia.

Masaż miodem jest zabiegiem oczyszczającym. Wspomaga oczyszczenie skóry poprzez usunięcie zrogowaciałego naskórka, przyspieszenie przemiany materii, przyspieszenie krążenia limfy oraz krwi, wzmacnia naczynia krwionośne, usuwa toksyny, poprawia elastyczność skóry i ją wygładza oraz pomaga redukować cellulit. Każdy masaż poprzez pobudzenie krążenia krwi oraz limfy wspomaga uwalnianie się organizmu z toksyn. Różnica polega na tym, że w przypadku większości masaży odbywa się to za pomocą organów wydalania a w masażu miodem również poprzez skórę. Masaż miodem oczyszcza naskórek ze zrogowaciałych warstw przez co otwierają się pory i skóra lepiej oddycha. Dodatkowo dość intensywne ruchy masażysty w drugiej fazie masażu powodują rozbicie tkanki tłuszczowej oraz cellulitu (przez to w pierwszych seriach masaż może być nieco bolesny).

Masaż antycellulitowy bańką chińskąto odmiana terapii podciśnieniowej. Podstawę masażu stanowi wytworzenie podciśnienia we wnętrzu bańki, zassanie skóry oraz tkanki podskórnej do jej wnętrza. W masażu wykonywane są ruchy koliste i zygzakowate bańką chińską w kierunkach drenujących. Celem zabiegu jest rozbijanie pęcherzyków cellulitu powodujących tzw. „skórkę pomarańczy”. Zabieg ten można także stosować w celu oczyszczenia organizmu z toksyn i wzmocnienia odporności. Podczas zabiegu dochodzi do wyraźnego przekrwienia tkanek, a co za tym idzie do lepszego odżywienia i dotlenienia komórek. Często łączony jest z drenażem limfatycznym w celu odprowadzenia złogów tłuszczu i szkodliwych produktów przemiany materii. Standardowo zabieg wykonywany jest na pośladkach, udach i brzuchu.

Koszt zabiegu 60-100 zł

seria 5-10 zabiegów (co piąty zabieg 50% taniej)

Osocze bogatopłytkowe

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego stosuje się w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry.

Osocze bogatopłytkowe zawiera liczne czynniki wzrostu, które stymulują powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych, a także przyśpieszają powstawanie nowych komórek naskórka.

W efekcie skóra się regeneruje, następuje poprawa jej elastyczności, gęstości i napięcia, natomiast fałdy i zmarszczki ulegają wygładzeniu.
Skóra staje się lepiej ukrwiona i nawilżona, wyraźnie młodsza, a twarz nabiera blasku.

Zabieg polega na pobraniu krwi własnej pacjenta poprzez specjalny zestaw do pobierania krwi bezpośrednio do specjalnych probówek, następnie probówki z zawartością krwi umieszcza się w specjalnej do tego celu wirówce laboratoryjnej i wiruje z odpowiednią prędkością i czasie. Płytki krwi zostają oddzielone od pozostałych składników, a następnie zagęszczone i zawieszone w osoczu krwi. Koncentrat bogatopłytkowy wraz z osoczem odciągany jest do strzykawki. Odpowiednio przygotowany preparat osocza bogatopłytkowego wstrzykuje się do skóry w wybrane miejsca z zastosowaniem techniki mezoterapii igłowej lub liniowo, wzdłuż zmarszczek i fałdów skóry, używając kremu znieczulającego dla pełnego komfortu pacjenta.

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest uznawany za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej z uwagi na 100% biokompatybilność i immunologiczną neutralność, dzięki czemu nie niesie za sobą ryzyka reakcji uczuleniowych, wysoka zaś skuteczność w osiągnięciu zamierzonego efektu, związana jest z wysoką zawartością w osoczu bogatopłytkowym substancji odpowiedzialnych za stymulację procesów naprawczych w skórze.

Zabieg z użyciem osocza bogato płytkowego tzw. plazmolifting stosuje się w przypadkach, gdy występują oznaki starzenia: zmarszczki, bruzdy, kurze łapki, zmniejszona gęstość skóry, a także gdy chcemy, aby skóra szybciej się goiła i regenerowała po innych zabiegach (np. laserowych).

Szczególnie polecić go można osobom poszukujących naturalnych metod odmładzania lub pacjentom z chorobami alergicznymi.

 

Przeciwwskazaniem do podania osocza bogatopłytkowego są:

 • ciąża oraz okres karmienia,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • choroba nowotworowa,
 • choroby przebiegające z zaburzeniami funkcji lub liczby płytek krwi,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • choroby krwi,
 • nietolerancja iniekcji,
 • aktywna opryszczka lub inne zakażenia skóry.

 

Osocze bogatopłytkowe to jeden z zabiegów przeciwstarzeniowych, do których pacjenci wracają najchętniej. Szybka rekonwalescencja i poprawa kondycji skóry powodują, że procesy starzenia zostają spowolnione a satysfakcja pacjenta jest na wysokim poziomie.

U osób poniżej 35 roku życia osocze bogatopłytkowe podaje się najczęściej jako profilaktykę starzenia się skóry. Wystarczy 1 zabieg na 12-24 miesiące, żeby osiągnąć rewitalizujący efekt.

Osoby od 35 do 45 roku życia wymagają kolejnego podania po 9-12 miesiącach.

Po 60 roku życia wymagane jest podanie osocza po 3, 9 i 18 miesiącach od pierwszego zabiegu.

 

Mikrodermabrazja

img_9684Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Poprawa kolorytu i struktury skóry, zwężenie rozszerzonych porów, zmniejszenie ilości zaskórników, spłycenie powierzchownych zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień i plam starczych, zmniejszenie łojotoku, spłycenie i wygładzenie blizn.

Manualne oczyszczanie twarzy

img_9716Manualne oczyszczanie twarzy – ma na celu usunięcie zaskórników oraz zamknięcie gruczołów łojowych. Zabieg oczyszczania twarzy to najszybszy sposób na przywrócenie cerze świeżości i czystego wyglądu. Polecam szczególnie dla osób, które mają problemy z zaskórnikami, rozszerzonymi porami, prosakami oraz borykają się z trądzikiem. Zabieg oczyszczania skóry twarzy przyczynia się do usunięcia zrogowaciałego naskórka, bakterii, środków chemicznych, pozostałości makijażu, zaskórników, a przez to ułatwia penetrację składników aktywnych zawartych w preparatach oraz zapobiega pojawianiu się nowych zanieczyszczeń i stanów zapalnych.

Fale radiowe z laserem biostymulującym

Fale radiowe z laserem biostymulującym na skutek działania fal radiowych (RF) następuje stymulacja kolagenu, przyspieszony zostaje drenaż limfatyczny, eliminacja toksyn. Podgrzanie włókien kolagenowych wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. Zabieg falami radiowymi na twarz wykonuje się w różnych celach. Najczęściej są to: likwidacja zmarszczek, poprawienie napięcia skóry policzków i owalu twarzy, obkurczenie zwisającego podbródka, złagodzenie fałdów nosowo-wargowych, podniesienie opadającej powieki górnej, spłycenie blizn, ujędrnienie struktury skóry, odbudowa kolagenu.
Fale radiowe oddziałują na tkanki powierzchowne oraz docierają do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów) w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli tzw. lipolizy. Ogrzanie podczas zabiegu komórek tłuszczowych prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i wydzielenie płynnego tłuszczu w postaci kwasów tłuszczowych. Tłuszcz przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej a potem przedostaje do układu krwionośnego i limfatycznego, jest trawiony przez wątrobę i wydalany przez nerki i system trawienny. Zabieg falami radiowymi poleca się w celu redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, eliminacji cellulitu, ujędrnienia zwiotczałej skóry. najnowocześniejszą metodę odmładzania skóry, liftingu i modelowania ciała.

Seria 4-10 zabiegów

Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust – poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.

Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym Młoda skóra jest bogata w kwas hialuronowy. Z wiekiem obecność i działanie kwasu hialuronowego w skórze ulega degradacji, co objawia się widocznymi zmianami, takimi jak zmarszczki, bruzdy, fałdy oraz zniekształcenie konturów twarzy. W celu zatrzymania i odwrócenia tego procesu od kilkunastu lat wstrzykuje się do skóry tzw. wypełniacze (fillery).
Obecnie najpopularniejszą substancją stosowaną do wypełniania zmarszczek i bruzd jest kwas hialuronowy.

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem polega na wyrwaniu włosków za pomocą ciepłego wosku aplikowanego na skórę a następnie zrywanego wraz z włosami. Ważne jest odpowiednie przygotowanie do zabiegu. Im dłuższe włosy tym komfort zabiegu jest mniejszy, zbyt krótkie natomiast są niemożliwe do wyrwania. Najlepszą długością jest 1cm. Zabieg depilacji woskiem pozwala na dłużej zachować gładką skórę a wykonywany regularnie zmniejsza ilość włosów i znacznie je osłabia.

 

TECHNI MINCEUR bandaże antycellulitowe

Metoda błyskawicznego modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz detoksykacji ciała w 2 krokach: masaż modelujący  oraz owijanie ciała specjalnymi bandażami nasączonymi koncentratem aktywnych składników. tzw. body wrapping. Zabiegowi można poddawać każdą część ciała, a szczególnie: pośladki, uda, brzuch, ramiona, piersi.

Rezultaty

Głęboki masaż tkankowy w połączeniu z wrappingiem daje bardzo dobre efekty wyszczuplające, modelujące sylwetkę, antycellulitowe. Fundamentalnym celem zabiegu jest usprawnienie krążenia krwi i limfy, w efekcie lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek, przyspieszenie procesów metabolicznych, rozbicie tkanki tłuszczowej, odprowadzenie nagromadzonej wody i toksyn oraz regenerację skóry. Uzyskany w trakcie zabiegu efekt termiczny otwiera pory i umożliwia wnikanie niezwykle skutecznych aktywnych składników redukujących skórkę pomarańczową, obrzęki, zmniejszających obwód ciała, wygładzających skórę.

Masaż modelujacy, antycellulitowy Intensywny masaż antycelluliotowy, modelujący sylwetkę lub zmniejszający obwód wybranych obszarów ciała. Wykonany na bazie specjalnie opracowanego przez laboratorium Guinot koncentratu: kofeina, kompleks Isoslim, kompleks biotechnologiczny. Intensywność techniki dostosowana jest do poziomu zaawansowania cellulitu. Body wrapping Owijanie ciała bandażami nasączonymi specjalnie opracowanym przez laboratorium Guinot koncentratem. Silny ucisk wywołany owinięciem pobudza krążenie krwi, a wytworzone ciepło otwiera pory. Dzięki temu umożliwia i przyspiesza wnikanie i działanie wszystkim aktywnych składników koncentratu, którym nasączone są bandaże oraz na bazie których został wykonany masaż.

Koszt zabiegu od 200 zł

seria 4-8 zabiegów TECHNI MINCEUR bandaże antycellulitowe

CennikPielęgnacja dłoni

Manicure z malowaniem – 50 zł

Manicure japoński – 50 zł

Manicure hybrydowy nowy – 60 zł

Manicure hybrydowy ze zdjęciem hybrydy – 70 zł

Malowanie paznokci – 10/15 zł

Zdobienie paznokci – 15/20 zł

Zdjęcie paznokci hybrydowych lub żelowych – 20 zł

Paznokcie żelowe na szablonie – 120 zł

Paznokcie żelowe na własnej płytce nowe – 70 zł

Paznokcie żelowe na własnej płytce ze zdjęciem żelu – 80 zł

Uzupełnienie paznokci żelowych – 80 zł

Korekta paznokci żelowych (do 2 tyg.) – 60 zł

Zabieg regeneracyjny na dłonie (peeling dłoni, maska,parafina) – 60 zł

Parafina – 30 zł

Pielęgnacja stóp

Pedicure klasyczny – 90 zł

Pedicure hybrydowy – 100 zł

Paznokcie hybrydowe – 60 zł

Paznokcie hybrydowe ze zdjęciem hybrydy – 70 zł

Paznokcie żelowe – 70 zł

Pedicure leczniczy – 70/90 zł

Klamra na wrastający paznokieć – 50 zł

Pielęgnacja twarzy (ZABIEGI MARY COHR lub PURLES)

Zabieg pielęgnacyjny twarzy (peeling, ampułka,maska) – 120 zł

Zabieg pielęgnacyjny twarzy, szyi, dekoltu (peeling,ampułka,maska) – 150 zł

Zabieg na okolice oczu Mary Cohr Eye Repair – 90 zł

Zabieg z peelingiem kawitacyjnym (peeling, kawitacja, ampułka, maska) – 130 zł

Peeling kawitacyjny + maska – 100 zł

Oczyszczanie manualne + maska – 110 zł

Mikrodermabrazja diamentowa lub korundowa + maska – 130 zł

Zabieg z mikrodermabrazją- 160 zł

Fale radiowe z laserem biostymulującym – 130 zł

Zabieg z kwasem migdałowym, TCA, glikolowym lub ferulowym PURLES (kwas+maska) – 130 zł

Zabieg z retinolem – 180 zł

Mezoterapia bezigłowa – 150 zł

Mezoterapia mikroigłowa (roller) – 170 zł

Mezoterapia igłowa – 190 zł

Fotoodmładzanie IPL twarz – 199 zł

Fotoodmładzanie twarz/szyja/dekolt – 249 zł

Redukcja rumienia, zamykanie naczynek, likwidacja trądziku, eliminacja przebarwień IPL

1 partia 99 zł, cała twarz 199 zł

Elektrokoagulacja(zamykanie naczynek) 1 naczynko – 30 zł , partia ciała od 90 zł do 200 zł – cena ustalana w zależności od stanu skóry na miejscu po konsultacji

Dodatki do zabiegów:

Ultradźwięki, sonoforeza, masaż twarzy/szyi/dekoltu – 30 zł

Kawitacja – 50 zł

Mikrodermabrazja – 80 zł

Pielęgnacja ciała

Peeling całego ciała + balsam – 60zł

Oczyszczanie skóry pleców + maska (manualne lub kawitacja) – 150 zł

Mezoterapia igłowa ciała – 180/300 zł

Lipoliza iniekcyjna – 180/350 zł

Dermomasaż – 80/120 zł

Bańka chińska – 60/100 zł

Zabieg nawilżająco-wygładzający (peeling ciała + wybrany masaż + balsam) – 160 zł

Zabieg ujędrniająco-antycellulitowy (modelujący sylwetkę, peeling ciała+masaż bańką chińską+maska kawowa) – 180 zł

Zabieg odżywczo-regenerujący (peeling ciała + wybrany masaż + maska kokosowa) – 180zł

Bandaże wyszczuplające (do wyboru partie ciała: łydki+uda+pośladki lub uda+pośladki+brzuch 200 zł

Bandaże wyszczuplające+serum wyszczuplające+bańka chińska 280 zł

Bandaże wyszczuplające+peeling ciała+serum wyszczuplające+bańka chińska 299 zł

Masaże: plecy i cale ciało

Masaż klasyczny – 80/120 zł

Masaż relaksacyjny – 60/100 zł

Masaż gorącą czekoladą – 60/100 zł

Masaż ciepłym miodem – 60 zł

Masaż gorącymi kamieniami – 60/100 zł

Masaż aromaterapeutyczny gorącymi olejkami 60/100 zł

Masaż bańką chińską – 60/100 zł

Masaż twarzy/szyi/dekoltu – 50 zł

Masaż stóp z refleksologią – 60 zł

Karboksyterapia

Cennik karboksyterapii – Carboxytherapy Dual XT

OBSZAR CIAŁA /WSKAZANIA/

CENA /zł/

CENA ZABIEGU TESTOWEGO /zł/

CENA ZABIEGU W SERII /zł/

ZALECANA ILOŚĆ ZABIEGÓW W SERII

WYKONUJĄĆ ZABIEGII W SERII OSZCZĘDZASZ /zł/ TO SIĘ OPŁACA!!!

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

SKÓRA GŁOWY
 • łysienie androgenowe
 • łysienie plackowate
 • nadmierne wypadanie włosów

/osłabiona cebulka/

160

130

80

10 ÷ 15

od 800 do 1200

Co 7 – 10 dni Po 2 m-c terapii co 14 dni

OKOLICE OCZU – BIOREWITALIZACJA
 • cienie pod oczami
 • obrzęki
 • zmarszczki

120

90

60

3 ÷ 6

od 180 do 360

Co 7 – 14 dni

BIOREWITALIZACJA SKÓRY
TWARZ

180

140

90

4 ÷ 10

od 360 do 900

Co 7 – 14 dni

SZYJA

180

140

90

4 ÷ 10

od 360 do 900

Co 7 – 14 dni

SZYJA & DEKOLT

190

150

95

4 ÷ 10

od 380 do 950

Co 7 – 14 dni

TWARZ & SZYJA & DEKOLT

200

170

100

4 ÷ 10

od 400 do 1000

Co 7 – 14 dni

DŁONIE

130

100

65

4 ÷ 10

od 260 do 650

Co 7 – 14 dni

BLIZNY
 • potrądzikowe
 • po ospie

140

100

70

6 ÷ 15

od 420 do 1050

Co 7 – 14 dni

 • pooperacyjne /min. 6 miesięcy po zabiegu/
 • inne

140

100

70

6 ÷ 15

od 420 do 1050

Co 7 – 14 dni

ROZSTĘPY
PIERSI

200

160

100

6 ÷ 12

od 600 do 1200

Co 7 – 14 dni

RAMIONA

200

160

100

6 ÷ 12

od 600 do 1200

Co 7 – 14 dni

BRZUCH

200

160

100

6 ÷ 12

od 600 do 1200

Co 7 – 14 dni

POŚLADKI

200

160

100

6 ÷ 12

od 600 do 1200

Co7 – 14 dni

UDA

200

160

100

6 ÷ 12

od 600 do 1200

Co 7 – 14 dni

CELLULIT / ZLOKALIZOWANA TKANKA TŁUSZCZOWA
PODWÓJNY PODBRÓDEK – tkanka tłuszczowa

120

90

60

8 ÷ 12

od 480 do 720

Co 7 – 10 dni

RAMIONA

180

140

90

8 ÷ 12

od 720 do 1080

I faza: 1-2/tydzień II faza: Co 14 dni
JAMA BRZUSZNA

200

170

100

8 ÷ 12

od 800 do 1200

I faza: 1-2/tydzień II faza: Co 14 dni
POŚLADKI

180

140

90

8 ÷ 12

od 720 do 1080

I faza: 1-2/tydzień II faza: Co 14 dni
UDA

200

180

100

8 ÷ 12

od 800 do 1200

I faza: 1-2/tydzień II faza: Co 14 dni
KOLANA – tkanka tłuszczowa

180

140

90

8 ÷ 12

od 720 do 1080

Co 7 – 10 dni

ŁYDKI

180

140

90

8 ÷ 12

od 720 do 1080

Co 7 – 10 dni

WIOTKOŚĆ SKÓRY – CIAŁO /szybka utrata wagi, brak elastyczności skóry po ciąży, duże „wiszące” fałdy skórne/
RAMIONA

200

160

100

6 ÷ 12

od 600 do 1200

Co 7 – 10 dni

BRZUCH

200

160

100

6 ÷ 12

od 600 do 1200

Co 7 – 10 dni

POŚLADKI

200

160

100

6 ÷ 12

od 600 do 1200

Co 7 – 10 dni

UDA

200

180

100

6 ÷ 12

od 600 do 1200

Co 7 – 10 dni

ŁUSZCZYCA/ZMIANA ATOPOWA /zabiegi wykonujemy po konsultacji z lekarzem prowadzącym/
SKÓRA GŁOWY

120

80

60

6 ÷ 15

od 360 do 900

I faza: Co 7-10 dni II faza: Co 14 dni
CIAŁO

120

80

60

6 ÷ 15

od 360 do 900

I faza: Co 7-10 dni II faza: Co 14 dni

W dni świąteczne wzystkie ceny są wyższe o 30%.

Modelowanie brwi i rzęs

Regulacja brwi – 10/15 zł

Henna brwi + regulacja – 20/25 zł

Henna rzęs – 15 zł

Henna brwi i rzęs + regulacja – 30/35 zł

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 – 150 zł

Przedłużanie rzęs metoda 2D lub 3D – 180 zł

Przedłużanie rzęs metodą objętościową 200 zł

Uzupełnienie rzęs 1:1 – 100 zł

Uzupełnienie rzęs 2:1 lub 3:1 – 120 zł

Uzupełnienie rzęs objętościowych – 140 zł

Kępki rzęs – 60 zł

Kosmetyka estetyczna

Wypełnianie/korekta ust – 390/750 zł

Wypełnianie zmarszczek – 390/750 zł

Wypełnianie/rewitalizacja oczu – 350 zł

Makijaż permanentny brwi – 550 zł

Kreska na powiece górnej – 450 zł

Kreska na powiece dolnej – 200 zł

Kreska górna i dolna – 450 zł

Kontur ust – 400 zł

Kontur ust z cieniowaniem lub wypełnieniem – 550 zł

Brwi metodą piórkową 650 zł (w tym cena korekty po 4 tygodniach)

Depilacja

Ręce 30 zł

Łydki 40 zł

Łydki + uda 60 zł

Bikini 30 zł

Łydki + uda + bikini 80 zł

Plecy 30-­50 zł

Pachy 30 zł

Wąsik 15 zł

broda 15 zł

baki 15 zł

Piercing

Przekłuwanie uszu – 50zł

Jedno ucho – 30 zł

Język/ pępek/ brew/warga/nos/grobelka – 80 zł

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego

1 zabieg 850 zł (twarz szyja dekolt)

2 zabiegi (w odstępie około 1 miesiąca) 1500 zł

Laser IPL

wąsik – 80 zł

broda – 80 zł

łydki – 130 zł

uda – 130 zł

pachy – 100 zł

plecy – 100/150 zł

ręce – 130 zł

bikini – 100 zł

bikini męskie – 180 zł

Wosk

ręce – 40 zł

łydki – 40 zł

łydki+uda – 70 zł

bikini – 30/50 zł

łydki+uda+bikini – 90 zł

plecy – 40/60 zł

pachy – 30 zł

wąsik, broda, baki, brwi – 15 zł

Pakiety zabiegów

1) kawitacja + mikrodermabrazja 150 zł

 • z zabiegiem (ampułka + maska) 180 zł
 • z masażem twarzy, szyi i dekoltu 210 zł

2) kawitacja + kwas 150 zł

 • z zabiegiem (ampułka + maska) 180 zł
 • z masażem twarzy, szyi i dekoltu 210 zł

3) mikrodermabrazja + kwas 190 zł

 • z zabiegiem (ampułka + maska) 230 zł, z masażem twarzy, szyi i dekoltu 260 zł