PRACOWNIA WIZERUNKU INSPIRUJE OLSZTYN – EDYCJA II | 12.12.2015, godz. 19.00

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w drugiej już edycji wydarzenia z cyklu Pracownia Wizerunku Inspiruje Olsztyn. Tegorocznym współorganizatorem wydarzenia jest Przystań Hotel & SPA w Olsztynie, gdzie odbędzie się spotkanie.

WIELKA MODA W OLSZTYNIE

 

Zaproszenie na tegoroczną edycję wydarzenia przyjęła topowa, polska projektantka Joanna Klimas. Jej kreacje gościły na łamach wielu czasopism kobiecych jak: Cosmopolitan, Glamour, Twój Styl, Pani, Viva, czy Gala. Joanna Klimas dwukrotnie została uhonorowana nagrodą ELLE STYLE AWARDS. Magazyn „Home & Market” uznał projektantkę za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet sztuki i biznesu. Joanna Klimas zdobyła serca kobiet jako twórczyni polskiego minimalizmu. Dziś oprócz wyrafinowanych, oryginalnych a jednocześnie subtelnych form, najważniejsza jest dla niej jakość, doskonała konstrukcja i wygoda ubrania. Jej kolekcje z dumą prezentowały na sobie m.in.: Grażyna Torbicka, Małgorzata Rozenek, Danuta Stenka, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Schejbal, Małgorzata Foremniak czy Tamara Arciuch. Wkrótce projekty Joanny Klimas będą dostępne na olsztyńskim rynku w multibrandowym butiku LA.LILA, który jest partnerem naszego wydarzenia.

Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie pokaz kolekcji projektantki, którego gwiazdą będzie Marcelina Zawadzka. Modelka i prezenterka telewizyjna w swoim dorobku ma tytuł Miss Polonia 2011, udział w konkursie Miss Universe 2012 do finału którego zakwalifikowała się jako pierwsza Polka od 1989 r., zdobycie 3. miejsca w programie „Taniec z Gwiazdami”, rolę prowadzącej programy telewizyjne „Projektanci na start” czy „Pytanie na śniadanie”.

 

Wydarzenie poprowadzi aktorka serialowa i teatralna, a także wokalistka – Aneta Todorczuk-Perchuć. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Agnieszki Dunin w „Samym Życiu”. Lubi wyzwania i angażuje się w wiele projektów – na swoim koncie ma wiele ról serialowych, współpracę z Teatrem Studio Buffo oraz występy jako aktorka dubbingowa. W 2015 r. mogliśmy ją oglądać w programie „Mali Giganci”, w którym pojawiła się w charakterze trenera jednej z drużyn.

 

MODA NA POMAGANIE

 

W trakcie uroczystości odbędzie się licytacja z której dochód przekazany zostanie na rzecz Olsztyńskiego Towarzystwa Amazonek. Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się: voucher na projekt kreacji Joanny Klimas, Dzień z Pracownią Wizerunku oraz Dzień w SPA w Przystań Hotel & SPA.

 

 

Cena biletu: 85 zł  |  Bilety dostępne w Pracowni Wizerunku ul.Partyzantów 76 10-525 Olsztyn oraz na
eBilet.pl https://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=19201