PRACOWNIA WIZERUNKU INSPIRUJE OLSZTYN – EDYCJA IV | 02.12.2017, godz. 19.00

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w czwartej już edycji wydarzenia z cyklu Pracownia Wizerunku Inspiruje Olsztyn. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w hotelu Przystań Hotel&Spa. Głównym partnerem eventu został dealer BMW Zdunek.

 

 

 

 

 

 

WIELKA MODA W OLSZTYNIE

Zaproszenie na tegoroczną edycję wydarzenia przyjęła Dyrektor Kreatywna marki Marlu, Agata Ula Rzepniewska – absolwentka Międzynarodowego Instytutu Projektowania Mody i Marketingu POLIMODA we Florencji.

Od lat projektuje pod własnym nazwiskiem szyte na zamówienie ubrania i własne mini kolekcje. Jej największą inspiracją jest surowiec, ogromną wagę przywiązuje do jakości. Swoim niepowtarzalnym stylem zdobyła już liczne grono stałych klientek. Jej projekty cieszą się uznaniem silnych, zdecydowanych i pewnych siebie kobiet sukcesu. Nazwa MARLU nie jest przypadkowa – tworzą ją pierwsze litery imion jej założycielek. To rodzinna firma, czego znakiem jest charakterystyczne logo. Odnaleźć w nim można znak serca i nieskończoności, które połączone w całość tworzą pięć pętli. Każda z nich symbolizuje jedną z założycielek. Rodzina, miłość i nieustająca pasja to właśnie MARLU. W ich kreacjach chodzą między innymi:

Małgorzata Rozenek-Majdan, Paulina Sykut-Jeżyna, Natalia Świec, Małgorzata Kożuchowska

Wydarzenie poprowadzą Anita Kozłowska Oraz Dorota Czaja

Anita Kozłowska

Dziennikarka, prezenterka, konferansjer. 
Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Jeszcze zanim skończyła studia, zaczęła  współpracę z olsztyńskim oddziałem Radia Eska.  Od 2010 roku obecna na antenie. Przygotowuje informacje o najważniejszych  wydarzeniach w mieście i regionie.  Prezentuje zapowiedzi wydarzeń  kulturalnych i sportowych.  Prowadzi wywiady. Poza radiem działa  też  jako konferansjer.  Prowadzi koncerty, gale,  eventy  branżowe, imprezy sportowe i targi.

Dorota Czaja

Tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Ukończyła ona Szkołę Baletową oraz Uniwersytet Muzyczny. Tańczyła w wielu programach telewizyjnych, np. „Jaka to melodia”, „Europa da się lubić”, itp. Dorota zdobyła m.in. tytuł Miss Polski nastolatek oraz II vice Miss Polonia. Na ekranie można było ją już zobaczyć w serialu „Tancerze” oraz w serialu „Pierwsza miłość”.

GOŚĆ SPECJALNY WIECZORU – ANIA KARWAN

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej kilkunastoletnia obecność na polskiej scenie muzycznej to setki zagranych koncertów oraz gościnnych nagrań u boku największych producentów.

Szerokiej publiczności znana z VII edycji programu „The Voice of Poland” emitowanego jesienią 2016 roku na antenie TVP2. Po brawurowym wykonaniu „Purple Rain” Prince’a podczas „przesłuchań w ciemno” trafiła do drużyny Natalii Kukulskiej. Jej występy w programie wzbudziły zainteresowanie mediów branżowych oraz showbiznesowych, które okrzyknęły Anię mianem wschodzącej divy polskiej sceny muzycznej. Artystka znalazła się ponadto w prestiżowym zestawieniu TOP TEN GLOBAL VOICE 2016.

Widzowie TVP2 mogą oglądać wokalistkę w serialu „Barwy szczęścia”. Rola Uli została napisana specjalnie z myślą o niej. W serialu wykorzystane zostały także autorskie kompozycje Ani.

Jej głos mogliśmy słyszeć również na ścieżkach dźwiękowych do największych hitów kinowych ostatnich lat np. Listy do M, Planeta Singli, Świadek Koronny czy Kochaj i Tańcz.

Grono fanów Ani rośnie z dnia na dzień, powstają nowe fankluby. Na Instagramie obserwuje ją ponad 30 tysięcy osób a na facebooku ponad 51 tysięcy.

W 2015 roku wokalistka debiutowała na słynnej Wembley Arena singlem „Nie idź”. Jako laureatka konkursu Onet.pl wystąpiła na TOP MUSIC WEMBLEY wraz z takimi gwiazdami jak Edyta Górniak, czy Andrzej Piaseczny.

Ania może pochwalić się ponadto sukcesem projektu „Tańcz” realizowanego z Atari WU i Nokia Poland. Udostępniony w pierwszych tygodniach września br. singiel już w drugim dniu premiery na Facebooku przekroczył MILION wyświetleń.

Ania jest obecnie w trakcie nagrywania swojej debiutanckiej płyty na której znajdzie się 12 autorskich piosenek.

DODATKOWA ATRAKCJA

W tym roku jedną z atrakcji będzię strefa z kasynem, którą zapewni Bartbo – agencja eventowa,  która od 16 lat codziennie organizuje różne imprezy. Integracje, bankiety, pikniki, team-building. W sumie przeprowadzili  już ponad 7000 realizacji. Mają solidne doświadczenie, kreatywne pomysły i przepotężne magazyny wypchane eventowym sprzętem po brzegi. A co najważniejsze, samych pozytywnie nakręconych pracowników, którzy dbają o jakość eventów. To zdecydowanie NAJwiększa, NAJlepsza, NAJsolidniejsza firma w Polsce, a może i w całym wszechświecie J Jest nam bardzo miło, że pomogą również przy naszej imprezie.

MAM MARZENIE – MY JE SPEŁNIMY

Szczytny cel, jakim jest wsparcie finansowe podopiecznych fundacji Mam Marzenie, zostanie zrealizowany podczas aukcji charytatywnej. W jej ramach będą licytowane wyjątkowe fanty i upominki przekazane przez partnerów i sponsorów III edycji eventu Pracowania Wizerunku inspiruje Olsztyn.

Dochód uzyskany z aukcji zostanie w całości przekazany na rzecz fundacji, której ambasadorką jest Małgorzata Kożuchowska. Misją organizacji jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

AGENDA WYDARZENIA

19.00 – Uroczyste otwarcie
19.30 – Powitanie gości przez prowadzącą Anitę Kozłowską
20.00 – Pokaz kolekcji Marlu
20.30 – Licytacja na cel charytatywny
21.00 – Występ gościa specjalnego, wokalistki Anny Karwan
21.30 – Afterparty dla gości

CHCESZ STAĆ SIĘ CZĘŚĆIĄ WYDARZENIA PRACOWNIA WIZERUNKU INSPIRUJE OLSZTYN?

Wyślij zgłoszenie na maila info@pracowniawizerunku.olsztyn.pl.
W treści maila podaj swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy.
Ilość miejsc ograniczona!


 

PRACOWNIA WIZERUNKU INSPIRUJE OLSZTYN – EDYCJA III | 03.12.2016, godz. 19.00

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w trzeciej już edycji wydarzenia z cyklu Pracownia Wizerunku Inspiruje Olsztyn. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w nowo otwartym salonie BMW Zdunek. Głównym partnerem eventu został butik multibrandowy LA.LILA oferujący kolekcje mody ślubnej i wieczorowej prestiżowych marek.

 

 

 

 

 

 

WIELKA MODA W OLSZTYNIE

Zaproszenie na tegoroczną edycję wydarzenia przyjęły twórczynie i projektantki marki Bizuu, dwie siostry – Blanka Jordan oraz Zuzanna Wachowiak. Powstała ponad pięć lat temu marka błyskawicznie skupiła na sobie zainteresowanie mediów i zdobyła serca kobiet. Jej wejście na polski, modowy rynek było bardzo glamour, o czym świadczy przyznana nagroda Kobieta Roku Glamour 2011. W projektach marki Bizuu można dostrzec ujęte w niebanalny sposób wiodące trendy, które harmonijnie współgrają z nowatorskimi rozwiązaniami projektantek. W butiku znajdziemy zarówno kreacje na wielkie wyjścia, jak również stroje do pracy, czy na co dzień, a także akcesoria, które uzupełnią oryginalne stylizacje. Projektantki swoje kolekcje dedykują młodym indywidualistkom, które wyrażają ambicje i pasje współczesnych kobiet. Ich sukienki noszą m.in. Agnieszka Wożniak-Starak, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Zielińska, Aleksandra Kisio, Patrycja Markowska, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Więdłocha, Anna Wendzikowska czy Joanna Horodyńska. Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie pokaz kolekcji marki jesień/zima 2016/2017 duetu Bizuu.

Wydarzenie poprowadzi aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna Grażyna Wolszczak – polska aktorka teatralna, telewizyjna i serialowa. Stworzyła wiele niezapomnianych kreacji aktorskich, m.in. w filmach „Wiedźmin” czy „Ja wam pokażę” oraz w popularnych serialach telewizyjnych. Młoda duchem, niezwykle aktywna i nowoczesna, świetnie znajduje się zarówno na scenie, przed kamerami, jak i w świecie nowych technologii. Ceniona jest także za wieloletnią działalność charytatywną – brała udział w kampaniach licznych fundacji, jak również wdrożyła w życie własny projekt „Pozytywni” realizowany w ramach kampanii Projekt Test, która walczy z tabu związanym z zakażeniem HIV.

Wieczór uświetni swoim występem MAYA – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, związana z polską sceną elektroniczną.  Nawiązując współpracę z topowymi producentami, z powodzeniem wydaje utwory, rozpowszechniane w największych światowych serwisach klubowych. Obdarzona ciepłym, „czarnym” głosem, napełnia housowe traki soulowym brzmieniem, subtelne wokalizy przeplatając mocnym, zdecydowanym uderzeniem. Do jej najbardziej znanych utwór należą: „Perspective”, „See me” czy „5 nut”, obecne na antenie takich rozgłośni, jak Radio Czwórka, RMF Maxx, RDC, Radio Merkury i wielu innych. Obecnie MAYA łączy live-acty w najlepszych polskich klubach z pracą nad albumem, utrzymanym w klimacie elektro/neo-soul/down-tempo. Współautorem utworów z nadchodzącego krążka jest Juliusz Konieczny (Julas) – uznany producent, kompozytor i reżyser dźwięku, zdobywca 2 złotych i jednej platynowej płyty.

MAM MARZENIE – MY JE SPEŁNIMY

Szczytny cel, jakim jest wsparcie finansowe podopiecznych fundacji Mam Marzenie, zostanie zrealizowany podczas aukcji charytatywnej. W jej ramach będą licytowane wyjątkowe fanty i upominki przekazane przez partnerów i sponsorów III edycji eventu Pracowania Wizerunku inspiruje Olsztyn.

Dochód uzyskany z aukcji zostanie w całości przekazany na rzecz fundacji, której ambasadorką jest Małgorzata Kożuchowska. Misją organizacji jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

AGENDA WYDARZENIA

19:00 – Uroczyste otwarcie eventu
19:30 – Powitanie Gości przez prowadząca wydarzenie Grażynę Wolszczak
20:00 – Pokaz kolekcji jesień/zima 2017 Bizuu
20:90 – Licytacja na cel charytatywny
21:00 – Występ Gościa specjalnego wokalistki MAYi
21:30 – Afterparty dla Gości

CHCESZ STAĆ SIĘ CZĘŚĆIĄ WYDARZENIA PRACOWNIA WIZERUNKU INSPIRUJE OLSZTYN?

Wyślij zgłoszenie na maila info@pracowniawizerunku.olsztyn.pl.
W treści maila podaj swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy.
Ilość miejsc ograniczona!

Zobacz relację TVP

Obejrzyj

PRACOWNIA WIZERUNKU INSPIRUJE OLSZTYN – EDYCJA II | 12.12.2015, godz. 19.00

Współorganizatorem drugiej edycji wydarzenia z cyklu Pracownia Wizerunku Inspiruje Olsztyn była Przystań Hotel & SPA w Olsztynie, gdzie odbyło się zeszłoroczne spotkanie.

WIELKA MODA W OLSZTYNIE

 

Zaproszenie na drugą edycję wydarzenia przyjęła topowa, polska projektantka Joanna Klimas. Jej kreacje gościły na łamach wielu czasopism kobiecych jak: Cosmopolitan, Glamour, Twój Styl, Pani, Viva, czy Gala. Joanna Klimas dwukrotnie została uhonorowana nagrodą ELLE STYLE AWARDS. Magazyn „Home & Market” uznał projektantkę za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet sztuki i biznesu. Joanna Klimas zdobyła serca kobiet jako twórczyni polskiego minimalizmu. Dziś oprócz wyrafinowanych, oryginalnych a jednocześnie subtelnych form, najważniejsza jest dla niej jakość, doskonała konstrukcja i wygoda ubrania. Jej kolekcje z dumą prezentowały na sobie m.in.: Grażyna Torbicka, Małgorzata Rozenek, Danuta Stenka, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Schejbal, Małgorzata Foremniak czy Tamara Arciuch. Wkrótce projekty Joanny Klimas będą dostępne na olsztyńskim rynku w multibrandowym butiku LA.LILA, który jest partnerem naszego wydarzenia.

Punktem kulminacyjnym wieczoru był pokaz kolekcji projektantki, którego gwiazdą była Marcelina Zawadzka. Modelka i prezenterka telewizyjna w swoim dorobku ma tytuł Miss Polonia 2011, udział w konkursie Miss Universe 2012 do finału którego zakwalifikowała się jako pierwsza Polka od 1989 r., zdobycie 3. miejsca w programie „Taniec z Gwiazdami”, rolę prowadzącej programy telewizyjne „Projektanci na start” czy „Pytanie na śniadanie”.

 

 

Wydarzenie poprowadziła aktorka serialowa i teatralna, a także wokalistka – Aneta Todorczuk-Perchuć. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Agnieszki Dunin w „Samym Życiu”. Lubi wyzwania i angażuje się w wiele projektów – na swoim koncie ma wiele ról serialowych, współpracę z Teatrem Studio Buffo oraz występy jako aktorka dubbingowa. W 2015 r. mogliśmy ją oglądać w programie „Mali Giganci”, w którym pojawiła się w charakterze trenera jednej z drużyn.

 

 

MODA NA POMAGANIE

 

W trakcie uroczystości odbyła się licytacja z której dochód przekazany został na rzecz Olsztyńskiego Towarzystwa Amazonek. Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się: voucher na projekt kreacji Joanny Klimas, Dzień z Pracownią Wizerunku oraz Dzień w SPA w Przystań Hotel & SPA.

 

 

 


PRACOWNIA WIZERUNKU INSPIRUJE OLSZTYN – EDYCJA I | 12.12.2014

VP-68Pracownia Wizerunku zrodziła się z miłości do piękna i zamiłowania do pracy, która jest nasza pasją, ale przede wszystkim z chęci stworzenia miejsca, jakiego Olsztyn nie ma – studia kreacji wizerunku.

To jedyne miejsce w stolicy Warmii i Mazur, w którym w jednym miejscu można uzyskać profesjonalne usługi z zakresu stylizacji, makijażu, fryzjerstwa i kosmetologii. Tutaj podpowiadamy w jaki sposób wydobyć piękno, podkreślić indywidualizm i osobowość, które uczynią każdego pewnym siebie, przebojowym i zadowolonym z życia.

Pracownia Wizerunku Inspiruje Olsztyn to pierwsze z serii spotkanie, które chcemy powtarzać cyklicznie. Wydarzenie, które odbyło się 12 grudnia 2014 r. w Pracowni Wizerunku dedykowane było mieszkankom Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego, kobietom biznesu, ale i młodym mamom, które z sukcesem chciałyby powrócić do życia zawodowego. Naszym celem było podpowiedzenie w jaki sposób wydobyć piękno, podkreślić indywidualizm i osobowość, które uczynią każdą z nich pewną siebie, przebojową i zadowoloną z życia.

VP-80Gościem specjalnym spotkania była znana i ceniona projektantka gwiazd Viola Piekut. Jej kreacje noszą największe gwiazdy polskiego show biznesu jak m.in. Edyta Górniak, Katarzyna Glinka, Joanna Koroniewska, Joanna Jabłczyńska, Katarzyna Cichopek, Patricia Kazadi, Aleksandra Szwed, Anna Głogowska czy Paulina Krupińska. W sukni jej projektu ślub wzięła Anna Guzik i Agnieszka Popielewicz. Nie bez powodu mówi się o niej „polska Vera Wang” – suknie ślubne i wieczorowe to jej specjalność. Punktem kulminacyjnym eventu był pokaz najnowszej kolekcji wiosna-lato 2015 projektantki.

LOGOTYP_WSSDNa zakończenie spotkania odbyła się licytacja m.in. sukni wieczorowej Violi Piekut oraz usług Pracowni Wizerunku z której dochód przekazany został na rzecz Oddziału Klinicznego Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Środki przeznaczone zostały na zakup nowoczesnej pompy do precyzyjnego podawania leków wraz z oprzyrządowaniem. Sprzęt tego typu jest jednym z najczęściej wykorzystywanych w oddziale. Służy m .in. do prowadzenia chemioterapii.

 

 

Zobacz relację telewizyjną TVP Olsztyn

relacja TVP